17 вересня в Україні відзначають День рятівника

Дата: 17.09.2020 14:28

Сьогодні, 17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Голова райдержадміністрації Сергій Бакуменко, голова районної ради Ніна Рафальська, заступник голови Брусилівської селищної ради Віктор Шкуратівський, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Василь Медведчук вітали працівників Брусилівського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області з професійним святом та вручили грамоти з нагоди Дня рятівника.

Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.

З нагоди професійного свята висловлюємо щиру вдячність за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, нових досягнень та успіхів у виконанні покладених відповідальних завдань.