ЗАПУСК ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ПЛАТФОРМИ — “ЦВК: ПРОСВІТА

Дата: 22.09.2020 09:14

21 вересня Центральна виборча комісія запустила просвітницьку платформу  https://cvkpro.com/, де кожен виборець зможе перевірити та поглибити свої знання про вибори.

Без нудних пояснень та зайвих слів. ПРОсто. Доступно. ПРО людей та права.

Навчання відбувається у формі інтерактивних діалогів з відомими історичними персонажами та супроводжується короткими відеороликами. Вже сьогодні на платформі стане доступним перший ознайомчий онлайн-курс «ПРОсто про вибори». Пройшовши його, учасники навчання зможуть дізнатися, навіщо потрібні вибори, які є їх види та як відбуваються вибори у різних країнах світу.

«ЦВК: просвіта» – на сьогодні це єдиний освітній портал про вибори простою мовою. Над проєктом працювали понад 30 фахівців. Студія онлайн-освіти EdEra та креативна лабораторія Platforma розробляли концепцію та онлайн-курси. EdEra, зокрема, – навчальну платформу і сайт. Креативна агенція BigBangers створювала візуальну частину проєкту та комунікаційну стратегію. А освітні відеоролики озвучили ведучі Українського радіо. Навчальні матеріали підготувала команда експертів. Проєкт розроблявся і впроваджувався за фінансової підтримки та координації Ради Європи.

«Вперше за історію існування Центральної виборчої комісії започатковується проєкт такого формату, де ПРОстою мовою роз’яснюється цінність вибору. Наша мета полягає у тому, щоб людина, яка йде на вибори, розуміла важливість свого голосу. Кожен вибір – важливий», – наголосив член ЦВК Андрій Гевко, який координує питання щодо організації підготовки та забезпечення реалізації заходів з підвищення правосвідомості, правової культури та відповідальності виборців.

«ЦВК: просвіта» розроблено на запит ЦВК за підтримки проєкту Ради Європи «Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні».

Шановні виборці! Скористайтеся наданою можливістю та поглибте свої знання про вибори! Будьте завжди поінформовані про новели виборчого процесу!

З використанням матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової  інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

від 21 вересня 2020 року