Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 24.09.2020 10:00

23 вересня 2020 року     проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

У засіданні взяли участь, директор Брусилівської районної філії Житомирського центру зайнятості Олександр Дрозд, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк, начальник відділу «Брусилівське бюро правової    допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юрій  Ободзинській,  начальник відділу соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров`я  Брусилівської селищної ради Марія Шарамко інші члени координаційної ради та представники місцевої влади.

Відкрив засідання  заступник голови  координаційної ради начальник управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА Андрій Майструк.  На порядку денному було опрацьовано проект наказу про затвердження Методики визначення потреб територіальної громади у створенні спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та з`ясування проблемних питань при виконанні суб`єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Управління праці та соціального захисту населення