Будьте обережні на залізниці

Дата: 25.09.2020 15:02

3 метою проведения профілактичної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті за інформацією Коростенської дирекції залізничних перевезень повідомляємо.

Станом на 02.09.2020 на станціях, пepeгoнax регіональної філії «Південно-Західна залізниця» внаслідок наїзду залізничного  pyxoмогo  складу,  падіння з нього aбo інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 79 осіб, у тому числі 52 ocoби зі смертельним наслідком. Tpавмовано  4 дітей віком до 16 років, із них 1 дитина смертельно. Унаслідок ураження електричним струмом травмовано 12 осіб, з них 3 смертельно.

Аналіз випадків травмування осіб на залізнвчному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, а саме:

перехід залізничних колій у невстановлених місцях;

знаходження на залізничних коліях;

посадка та висадка під час pyxy поїзда;

перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Тільки на коліях в межах Житомирської області з початку поточного року сталось 8 випадків травмуванпя, з яких 5 зі смертельним наслідком.

11 березня 2020 року о 20.44 по cтaнціï Пінізевичi смертельно травмовано жителя м. Малина 1979 р.н.

08 квітня 2020 о 02.30 на  перегоні  Вершниця-Новоград-Волинський  смертельно травмовано жителя м.Новоград-Волинського 1985 р.н.

27 квітня 2020 на пepeгoнi Лугини — Білокоровичі смертельно травмовано жителя с. Путиловичі, Лугинського району 1970 р.н.

07 червня 2020 на перегоні Шатрище-Чоповичі смертельно травмовано житeля м.Коростеня 1997p.н., а о 16.35 на перегоні Рихальська-Вершниця травмовано жителя м. Новоград-Волинського 1984 р.н.

08 липня 2020 на перегоні Житомир-Станишівка смертельно травмовано жителя м. Житомира 197З р.н.

21 липня 2020 о 22.20 по станції Рихальська травмовано жителя с. Мар’янівка Ємільчинського району 1973 р.н.

09 вересня 2020 о 12.00 по станції Коростень травмовано жительку м. Коростеня 2011 р.н.

Bci ці випадки сталися внаслідок недотримання потерпілими  Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Тому будьте обережні і дотримуйтесь правил бепеки.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації