30 вересня в Україні відзначається день усиновлення.

Дата: 30.09.2020 14:45

Щорічно  30 вересня  у день святих Віри, Надії, Любові  та їх матері  Софії  в Україні  відзначається день усиновлення.   Це свято  життєвої мудрості та щирості,  розуміння,  великої душі  та великого терпіння. Це свято  для  дітей, які отримали  люблячих та дбайливих  батьків.

Мама і тато - два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у  повноцінне самостійне життя.

Ми  щиро  радіємо,  що в нашому  районі  є чимало  людей, які  вболівають   та переймаються  долею  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щиро  вітаю  усіх усиновителів, опікунів, прийомних  батьків, батьків- вихователів. Прийміть  доземний  уклін  та  найкращі  слова  подяки  з  нагоди Дня  усиновлення. Ви  дали  кожній  дитині, яка  зростає  у  Вашій  сім’ї, найважливіше - щастя  мати  родину,  тата і маму. Ви  відкрили  дитині  своє  серце,  розділили з нею  свою  любов  і душевне тепло.

Я  вірю,  що  спільними  зусиллями  можна  добитися  того, щоб  кожна  дитина мала  сім’ю.  Чужих  дітей  не буває,  і  кожен,  хто  має  змогу, повинен  зробити  все необхідне для  того,  щоб  діти  зростали  у  любові.

Хай   щедрість  і милосердя ваших  душ заради  дітей примножується з  кожним  днем,  а  Віра, Надія і Любов  ніколи не  покидає Ваші  серця.

З повагою,

Голова адміністрації                                            Сергій БАКУМЕНКО