1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2020 14:06

На календарі – перший день жовтня. А це означає, що в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Брусилівщини за вклад в розвиток регіону, за багаторічну добросовісну працю, за доброту та мудрість.

Український народ завжди дбав про найстарших представників громади. Повага та піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, зробили надзвичайно вагомий внесок у розвиток нашої країни, і продовжують навчати нас долати труднощі, робити добрі справи.

Сьогоднішній День – це ще один привід подякувати за практичний життєвий досвід, який передають нам ветерани війни та праці, старші друзі й колеги.

Дорогі ветерани! Ви і сьогодні берете активну участь у громадському, суспільно-політичному житті країни, своїм прикладом надихаєте нас усіх на нові трудові звершення і створення гідних умов для життя людини праці.

У цей святковий день в Брусилівському селищному Будинку культурі відбулася святкова зустріч.

З нагоди свята прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо вам міцного здоров’я й активного довголіття, добра і щастя, бадьорості духу і здійснення усіх життєвих планів. Миру вам, оптимізму і благополуччя в родинах!