Вітання голови адміністрації з Днем працівників освіти.

Дата: 02.10.2020 09:01

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Глибоко переконаний у тому, що ваш професіоналізм, відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району.

Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

Голова адміністрації                                         Сергій БАКУМЕНКО