Г Р А Ф І К участі керівництва департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації у прямій телефонній лінії («гаряча лінія») на жовтень 2020 року

Дата: 02.10.2020 14:38

15 жовтня – Шмаюн Тетяна Михайлівна, начальник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-57.

20 жовтня – Дяченко Анатолій Петрович, заступник начальника управління соціального захисту населення – начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-61.

22 жовтня  Цільора Тетяна Олександрівна, заступник начальника управління – начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-19.

«Гаряча лінія» проводиться – з 10.00 до 11.30 год.

Графік

«гарячих» телефонних ліній з актуальних питань

діяльності департаменту праці, соціальної та

сімейної політики облдержадміністрації

на жовтень 2020 року

Назва

Телефон «гарячої»

телефонної лінії

Управління праці, зайнятості населення, сімейної політики та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

з питань виплати заробітної плати

47-47-19

з питань зайнятості населення

47-47-01

з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

42-19-56

з питань визначення статусу громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи

42-19-57

з питань реалізації державної сімейної політики, протидії домашньому насильству, торгівлі людьми

47-47-57

з питань соціального обслуговування населення та стаціонарних установ;

санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни, учасників АТО та осіб з інвалідністю;

забезпечення спецавтотранспортом

47-47-61

з питань  пільгового та пенсійного забезпечення

47-47-83

з питань виплати державних видів допомоги та

житлових субсидій

47-47-84

Примітка: «Гарячі» телефонні лінії працюють кожного робочого дня з 08.00 до 17.00 год., перерва з 13.00 до 14.00 год.