Відбувся інформаційно-консультативний семінар з питань державної підтримки, впровадження земельної реформи та розвитку сімейних фермерських господарств

Дата: 02.10.2020 15:10

1 жовтня в райдержадміністрації відбувся інформаційно-консультативний семінар з питань державної підтримки, впровадження земельної реформи та розвитку сімейних фермерських господарств за участі представників департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, Брусилівської селищної ради, райдержадміністрації.

На семінарі розглядали наступні питання:

1. Державна фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення.
  2. Про реалізацію Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2013-2020 роки у 2020 році, Про державний аграрний реєстр.
  3. Про створення сімейних фермерських господарств  та фінансова підтримка фермерських господарств.