Дата: 06.10.2020 08:37

Сьогодні о 10:15 Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загинувших в авіакатастрофі 25 вересня 2020 року.

6 жовтня до Новограда-Волинського та Озерного привезуть тіла загиблих в авіакатастрофі на Харківщині курсантів Богдана Матвійчука та Дмитра Студінського. Прощання із загиблими відбудуться наступного дня.

Тіло Богдана Матвійчука у Новограді-Волинському зустрічатимуть 6 жовтня о 14:30 "живим коридором" на в'їзді в місто. Прощання із курсантом відбудеться 7 жовтня з 11:30 до 14:00 у Будинку офіцерів. Одночасно в селищі Озерне прощатимуться із загиблим у авіакатастрофі курсантом Дмитром Студінським.