Відбулась перша відправка призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Дата: 05.10.2020 08:38

????????Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців. Такий порядок регламентований ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Складовою частиною військового обов’язку є перебування на обліку у військкоматі та строкова служба в армії.

5 жовтня 2020 року в Коростишівському ОМВК відбулась перша відправка призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Призовники будуть проходити службу в лавах Збройних Сил України, підрозділах Національної Гвардії, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту.

Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі .

До майбутніх захисників звернувся військовий комісар Коростишівського об"єднаного міського військового комісаріату капітан Ігор ЮР"ЄВ, подякувавши хлопцям за їхній вибір та побажав призовникам мужності , справжньої козацької звитяги , служити вірно і самовіддано на славу нашої рідної України.