Проведено заняття з вогневої підготовки на бригадному полігоні «Олександрівський» м.Новоград-Волинський

Дата: 05.10.2020 08:40

????????Під час проведення заходів «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» - 21 вересня було проведено заняття з вогневої підготовки на бригадному полігоні «Олександрівський» м.Новоград-Волинський .

???? Керівник занять якісно підготувались до занять, що дало змогу провести заняття на досить високому рівні.

????Під час занять особовий склад практично виконав вправи стрільб КС 1.01.1.1 – з 5,45мм автомата АК-ТК 8 та КС 2.12.1.1 – з 9мм пістолета ПМ, вивчив основні правила стрільби та виконав нормативи з вогневої підготовки №1,2,13,14.

????Всі військовозобов’язані змогли добре виконати вправи стрільб та нормативи з вогневої підготовки, якісно обладнати окоп для стрільби лежачі.

????Мета «Єдиного всеукраїнського стрілецькоо дня» досягнута. Навчальні питання відпрацьовані в повному обсязі.

????Військовозобов’язані організаційного ядра стрілецької роти та роти охорони отримали практичні навички з виконання вправ стрільб.

????З метою удосконалення підготовки військовозобов’язаних організаційного ядра стрілецької роти та роти охорони Коростишівського ОМВК до проведення занять був залучений офіцер військового комісаріату та інструктори 54-го окремого розвідувального батальйону.