В Житомирському прикордонному загоні розпочато збори з підготовки військовослужбовців, прийнятих на військову службу за контрактом осіб рядового складу, які не мають досвіду військової служби.

Дата: 12.10.2020 13:55

Впродовж місяця до прийняття військової присяги хлопці та дівчата під керівництвом досвідчених офіцерів прикордонного загону оволодіватимуть основними азами прикордонної служби та військової підготовки. Матимуть змогу теоретично та на практиці засвоїти цілий спектр прикордонної науки. Під час запланованих занять військовослужбовці отримають достатній об’єм первинних знань та практичних навичок, які забезпечать якісне виконання ними службових обов’язків згідно із чинним законодавством та посадовими інструкціями.

Керівництвом зборів до молодого поповнення доведено єдині вимоги організації оперативно-службової діяльності та загрози, що притаманні даній ділянці відповідальності. Також, учасники зборів ознайомляться із наявним озброєнням, автотехнічними, спеціальними засобами та порядком їх утримання, організацією інженерного забезпечення охорони державного кордону. Також військовослужбовці вивчать правові аспекти діяльності органів та підрозділів прикордонного відомства, дізнаються про професійно важливі нюанси, які необхідні для успішного виконання завдань за призначенням.

Бажаємо «новоспеченим» військовослужбовцям наснаги та витримки, наполегливості та завзятості в виконанні почесної та вкрай важливої справи – Охороняти Державний кордон України! Завжди бути гідними носити зелений берет та пам’ятати, що #Прикордонник – це престижна професія!!!