Дорогі захисники України!

Дата: 13.10.2020 12:07

Щиро вітаю Вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва в день Покрови Пресвятої Богородиці.

Ми хочемо схилити голови в глибокій повазі зберігати великі традиції нашого народу, народжених в поразках та перемогах.

Ми хочемо, щоб віра в природні і правильні, а тому здорові принципи життя нерозривно супроводжували нас.

Ми хочемо збудувати справжню спільність, що об’єднує  в собі всіх українців і тих, хто відчуває себе українцем, забезпечивши той баланс інтересів, якого вимагає майбутнє всього народу, діючи при цьому по справедливості.

Ми хочемо постійно вдосконалюватись, щоб наносити поразку могутньому, маючому чисельну перевагу противнику.

Що стосується інших країн, то ми, пам’ятаючи, про жертви війни, хочемо бути щирими друзями світу, а мирне життя залікує рани від страждань.

Тож щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, благословення.

Слава Україні!

Героям слава!