14 жовтня- День захисника України.

Дата: 13.10.2020 14:02

День захисника України - свято, яке щороку відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу. Ми завдячуємо можливості сьогодні жити, працювати і святкувати нашим воїнам, які і зараз захищають нашу державу.

На урочистостях в Брусилівському селищному Будинку культури із словами подяки та вітаннями звернулися до присутніх голова адміністрації Сергій БАКУМЕНКО, голова районної ради Ніна РАФАЛЬСЬКА, голова Брусилівської селищної ради Володимир ГАБЕНЕЦЬ, голова районної організації ветеранів війни і праці Микола ГАЄВСЬКИЙ. А концерт додав всім гарного настрою і впевненості в мирному майбутньому для наших дітей і внуків.

Ми низько вклоняємося всім, хто, виконуючи свій військовий обов’язок, стояв на захисті нашої держави в минулому і сьогодні боронить українську землю.

Шановні наші герої, щоденно кожен з вас ризикував власним життям, захищаючи кордони рідної землі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та мирного неба. Низький вам уклін від жителів Брусилівщини…