Привітання голови адміністрації з Днем української писемності та мови

Дата: 09.11.2020 11:00

Привітання голови

Брусилівської райдержадміністрації

з Днем української писемності та мови.

Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу

(Олесь Гончар)

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найголовніше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Робімо все, кожен на своєму місці, для того, щоб берегти і примножувати те велике надбання, яке принесли в Києвську державу наші пращури, яке розвивали і продовжують розвивати наші земляки.

Щиросердечно вітаю всіх з Днем української писемності та мови!

Голова Брусилівської райдержадміністрації               Сергій БАКУМЕНКО