Конкурс наукових фотографій

Дата: 12.11.2020 15:36

В Україні стартував

конкурс наукових фотографій.

З 1 листопада стартував Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада. До участі запрошуємо усіх охочих.  Для цього потрібно до 30 листопада 2020 року зареєструватися та завантажити фотографії на сайті конкурсу, які документують світ науки. Конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».

Метою конкурсу є популяризація наукових знань через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.

Фотографії для конкурсу повинні показувати ефекти та об’єкти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання. Найкращі роботи будуть обиратися серед номінацій:

- «Мікроскопія»;

- «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео);

- «Люди в науці»;

- «Загальна категорія»;

- «Живі організми».

Надіслані фотографії не обов’язково повинні зроблені під час конкурсу. Це можуть бути зображення, яким декілька років, але  учасники, неодмінно є їхніми авторами. Подати можна необмежену кількість фото. Завантажені роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти із різних галузей знань. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

Детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті: http://wikiscience.wikimedia.org.ua