Освітній проєкт «МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ДЗЮДО»

Дата: 12.11.2020 15:55

До уваги вчителів фізичної культури!

Освітній проєкт

«МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ДЗЮДО»

• Федерація дзюдо України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 2020 року запроваджують інноваційний освітній проєкт «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти» (далі – Проєкт).
  • Мета проекту – формування фізичної і духовної культури психологічно стійкої особистості, культури здорового та безпечного способу життя на основі традицій дзюдо, національно-культурних цінностей українського народу запроваджується
  • Участь в Проєкті є безкоштовною та добровільною. Навчання відбуватиметься в різних областях України.
  • Під час навчання учасники отримають друковані методичні посібники та навчальні програми з дзюдо, які отримали гриф Міністерства освіти і науки України, та сертифікат підвищення кваліфікації.
  • Реєстрація для участі в Проєкті: https://forms.gle/A3oWfg4JM9QTdLmf6. Участь в Проєкті безкоштовна та за бажання вчителів фізичної культури.