До відома пільговиків району

Дата: 16.11.2020 16:00

До відома пільговиків району

Відповідно абзацу дев’ятого пункту 9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373, залишки безготівкових коштів, що були незараховані на особові рахунки пільговиків організацій – надавачів послуг, та обліковуються на рахунку Мінсоцсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк» за обліковими записами пільговиків, і за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватися в АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Враховуючи вищевикладене, просимо протягом тижня  пільговиків, які отримували пільги безготівково,  з  реєстраційним номером облікової картки платника податків та паспортом звернутися до банку для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів.

Начальник відділу персоніфікованого

обліку пільгових категорій населення

УПСЗН Брусилівської райдержадміністрації                                              Олена Торбенко