Організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми.

Дата: 18.11.2020 09:13

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема  в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які  опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв`язків між мамою та дитиною- організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра» в м.Чернівці.

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38(099)200 01 03 офіс БФ «Я майбутнє України»;

+38(050)243 69 71 керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: city of goodness@gmail.com;

Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра»- це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та свої дітей.

Умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватися.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

-попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті(установа, яка скеровує родину);

-флюрографія;

-аналіз на Torch-інфекції

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 0416231074 та адресою смт.Брусилів вул.Лермонтова, 9