18 листопада 2020 року відбулась перша сесія новообраної Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання.

Дата: 18.11.2020 16:07

Відповідно до Постанови Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 11.11.2020 № 149 18 листопада 2020 року о 10.00 год. відбулась перша сесія новообраної Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання.

На сесії голова виборчої комісії поінформувала про проходження виборів 25 жовтня 2020 року.

Новообрані депутати Брусилівської селищної ради прийняли присягу та отримали посвідчення. Прийняв присягу також голова Брусилівської селищної ради – Габенець В.В.

Також на порядку денному стояли питання про затвердження протоколу №1 засідання лічильної комісії від 18.11.2020, про обрання секретаря Брусилівської селищної  ради, про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу, обрання  голів комісій, про припинення повноважень виконуючих обов'язки старост та інші.