21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи України.

Дата: 20.11.2020 11:03

Напередодні, керівники району та селища – голова районної державної адміністрації Сергій БАКУМЕНКО, голова районної ради Ніна РАФАЛЬСЬКА, голова Брусилівської селищної ради Володимир ГАБЕНЕЦЬ вшановуючи патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору поклали квіти до пам’ятного знака синам і дочкам, які віддали своє життя за Незалежність, гідність та цілісність України.

День Гідності та Свободи щороку відзначається 21 листопада. Це одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України. Встановлене на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.