Звернення голови райдержадміністрації Сергія БАКУМЕНКА з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 11:36

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України.

Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

голова адміністрації                         Сергій БАКУМЕНКО