Децентралізація. Планування територій громад: що змінює закон 711 – обговорення

Дата: 24.11.2020 16:08

26 листопада о 19:00 в рамках CANactions School Talk відбудеться лекція “SPACES: 711”.

711 — це номер Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель”, прийнятого 17 червня 2020 року. Він набирає чинності у липні 2021 року і суттєво змінює правила планування територій, визначення та зміни цільового призначення земельних ділянок та встановлює нові вимоги щодо примусового відчуження земельних ділянок з мотивів суспільної необхідності громад.

.

Участь за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/3mPgxWx

.

У рамках події мова йтиме про:

• ключові зміни, які передбачає Закон 711;

• перспективи, які відкриваються для розвитку та планування територій ОТГ;

• яким чином такий документ як «Концепції узгоджених дій», що розробляються шістьма громадами в рамках програми CANactions School SPACES, посилює та прискорює дію Закону 711;

• і як саме всі ці документи впливають на життя мешканців/ок українських громад.

Подія відбудеться за участі розробників/ць Закону 711, експертів/ок у сфері просторового планування та освітньої програми CANactions School SPACES, присвяченій просторовому плануванню для доступності, співробітництва та економічної сталості.

Освітню програму “SPACES: просторове планування для доступності, співробітництва та економічної сталості” підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.