Зустріч з питань соціального захисту учасників АТО

Дата: 26.11.2020 09:27

18 листопада 2020 року з дотриманням всіх карантинних вимог начальником відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Оленою Торбенко, начальником відділу соціально-трудових відносин та кадрової роботи Віталієм Фещенком та головним спеціалістом Тетяною Павлюк разом із Андрієм Ненюком – головою громадської організації «Атошник Брусилівського району» проведено зустріч, на якій було обговорено багато питань щодо соціального захисту учасників АТО, а саме: надання послуг з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними засобами реабілітації, пільгами на житлово-комунальні послуги, державними допомогами.

Українське законодавство містить чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Головне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Крім того вказане питання регулюється Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими нормативними актами.

Олена ТОРБЕНКО, начальник відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Брусилівської РДА