Прес-конференція з нагоди відзначення обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 26.11.2020 11:02

З нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада 2020 року відбулась онлайн прес-конференція за участю суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, головною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання домашнього насильства та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань, активізації партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ чи організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Інформує управління праці та соціального захисту населення