Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 27.11.2020 15:11

27 листопада 2020 року  проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

У засіданні взяли участь, начальник відділу «Брусилівське бюро правової    допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юрій  Ободзинській,  начальник відділу соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров`я  Брусилівської селищної ради Марія Шарамко, директор Брусилівської районної філії Житомирського центру зайнятості Олександр Дрозд, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк, інші члени координаційної ради та представники місцевої влади.

Розпочав  засідання  заступник голови  координаційної ради начальник управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА Андрій Майструк.  На порядку денному були питання, про організацію  та проведення  інформаційно-просвітницькі заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в період пандемії коронавірусу та ознайомлення із затвердженним  Національним  планом дій з виконання  резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки.Мир.Безпека» на період до 2025 року.

Управління праці та соціального захисту населення