Вебінар осіб з інвалідністю

Дата: 02.12.2020 16:31

«Університет економіки та права «КРОК», який реалізує проєкт «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», 03.12.2020  об 11:00 (приблизно на годину)  в режимі online (TEAMS)  запрошує на вебінар осіб з інвалідністю, які зацікавлені в здобутті вищої та професійної (професійно-технічної) освіти задля розширення своїх майбутніх можливостей з подальшого працевлаштування, а також представників роботодавців.

У рамках вебінару «Освітні можливості для осіб з інвалідністю»  планується обговорення дистанційної форми навчання та ключових критеріїв щодо працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавцями.

Для участі у вебінарі просимо Вас заздалегідь зареєструватися за посиланням:

Форма реєстрації

Вхід на вебінар буде у вказаний день за посиланням:

Посилання на вебінар

(при вході натиснути «продовжити з цього браузера» і одразу перейдете на вебінар)