До уваги громадських організацій!

Дата: 03.12.2020 16:45

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1049 від 12.10.2011 «Про затвердження Порядку проведення Програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації оголошено обласні конкурси для інститутів громадянського суспільств, яким у 2021 році надаватиметься підтримка за рахунок бюджетних коштів, для проведення заходів щодо реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

З метою надання методичної допомоги громадським організаціям щодо підготовки та подання пропозицій на даний конкурс 04.12.2020 року на платформі ZOOM о 12.00 год. проводитиметься семінар «Підготовка до конкурсної пропозиції».

Ідентифікатор конференції 995 2383 6685

Пароль – R2KKp9