ДО УВАГИ ФОП!!! Поновлені виплати ФОП на дітей!

Дата: 04.12.2020 15:29

Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОП. Опублікована постанова КМУ №1171 від 25.11.2020р.. Пунктом 2 даної постанови передбачено виплати на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів. Також, отримати таку допомогу на дітей можуть особи, які звернуться із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які:

сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця;

або зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 р.;

або отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомога на дітей призначається і виплачується також фізичним особам - підприємцям, які до березня 2020 р. (включно) перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Перелік потрібних документів:

заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.

сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);

сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);

сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);

сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

За додатковою інформацією можна звернутися  за телефон УПСЗН - 04162-30144