Інформація про оброблення доріг району протиожеледними матеріалами.

Дата: 13.12.2020 13:41

Шановні жителі Брусилівщини!

Станом на 12.12.2020 року підрядною організацією було оброблено протиожеледними матеріалами усі дороги загального користування місцевого значення, які стоять на балансі Житомирської обласної адміністрації.

Дороги загального користування місцевого значення, які знаходяться на балансі Житомирської обласної державної адміністрації, а саме:

О 061832 Кочерів-Брусилів-Вільшка;

С060403 Соловіївка-Дивин,

О 060406 Брусилів-Скочище через Водотиї, Долинівку, Соболівку;

С 060401 Коствівці –Ковганівка через Містечко;

С 060421 /Київ-Чоп / - Брусилів через Осівці;

С 060406 Брусилів – Скочище – Грубське через Мар’янівку, Озера, Биків;

С 060419 Брусилів – Яструбна через Дібрівку, Яструбеньку;

С 060420 Брусилів – Дібрівка через Лазарівку;

С 060402 Нові Озеряни – Здвижка через Привороття, Пилипонку, Романівку;

С 060422 Брусилів – Романівка через Карабачин;

С 060407 Водотиї – Семенівка через Болячів, - обслуговуються ТОВ «Комфортбудсервіс» та Брусилівським дорожньо-ремонтним пунктом філії «Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Дорога Т 06-11 Ставище – Брусилів - Попільня – Ружин обслуговується Службою автомобільних доріг у Житомирській області.

Дороги комунальної власності обслуговуються органами місцевого самоврядування.

Для зимового утримання доріг загального користування місцевого значення залучено усю техніку: 2 одиниці КДМ (ЗІЛ та КамАЗ), МТЗ – 82 – 1 одиниця та навантажувач – 1 одиниця. Піщано-соляною сумішшю забезпечені у повному обсязі.

Першочергово протиожеледними матеріалами обробляються аварійно-небезпечні ділянки доріг (круті повороти, мостові переходи, підйоми та спуски), та дороги з великою інтенсивністю руху.

Через аномальні погодні умови та обмеження руху транспорту процес розмерзання льодового покрову на дорогах уповільнюється.

Тому звертаємось до усіх жителів району з проханням віднестись з розумінням до ситуації що склалась у зв’язку з аномальними погодними умовами та тимчасово утриматись від поїздок без нагальних потреб.

Бережіть себе та своїх рідних!