Децентралізація: 16 грудня буде презентовано довідник «Рівні права та можливості жінок і чоловіків у місцевому самоврядуванні»

Дата: 15.12.2020 13:49

16 грудня об 11:30 відбудеться онлайн (Zoom) презентація довідника «Рівні права та можливості жінок і чоловіків у місцевому самоврядуванні».

Реєстрація на презентацію – до 19:00 15 грудня 2020 року.

Видання розроблено за сприяння Ради Європи з урахуванням пріоритетів Стратегії гендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки.

Воно буде корисним для тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх заступників і заступниць, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також усім, хто цікавиться питаннями ґендерної рівності та недискримінації.

Матеріал, викладений у посібнику, пропонує уніфікований підхід до врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у системі місцевого самоврядування в Україні. Він пояснює наявні стандарти, допомагає визначати пріоритети, дає поради і приклади. Тут наведений і перелік нормативно-правових актів, що можна використати в роботі, та короткий глосарій застосованих у виданні термінів з ґендерної проблематики.