До уваги учнів 8-11 класів! Всеукраїнський онлайн-форум «Сovid-19 нас не зупинить!»

Дата: 15.12.2020 16:33

18 грудня 2020 року за участю Президента України В.Зеленського в онлайн-форматі відбудеться щорічний Всеукраїнський форум «Сovid-19 нас не зупинить», що об’єднає дітей та молодь з усіх регіонів України. Цей захід, організатором якого є Національна рада дітей та молоді, присвячений підвищенню рівня мотивації підлітків та розвитку лідерських навичок.

У рамках зазначеного заходу заплановані виступи відомих українських та світових спікерів, блогерів, підприємців, співаків на теми розвитку лідеських та комунікаційних навичок, підприємницького мислення, блогінгу.

Учасники форуму мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням: http://necy.info/forum. Для зареєстрованих учасників відбудеться розіграш призів.

Трансляція згаданого заходу відбудеться о 13.45 год. 18 грудня 2020 року.