Децентралізація: 17 грудня долучайтеся до вебінару щодо ефективного управління освітою у громаді

Дата: 16.12.2020 10:43

17 грудня 2020 року швейцарсько-український проєкт DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар із Іриною Грековою, яка поділиться досвідом ефективного управління освітою у громаді.

.

Ірина Грекова розкаже про досвід створення і розвитку відділу освіти, роботу із фінансами, упорядкування мережі закладів освіти та комунікацію із громадою на прикладі Солонянської ТГ Дніпропетровської області, яка створена у 2016 році.

.

Коли? 17 грудня, о 16:00.

.

Спікерка: Ірина Грекова, заступниця голови Солонянської ТГ, на практиці впроваджує теорію децентралізації управління освітою.

.

Реєстрація на вебінар обов’язкова за посиланнямbit.ly/3nbqHRA. У формі можна залишати запитання для спікерки.

.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я» bit.ly/2I0k85f.

.

Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

.

Стежте за оновленнями і завантажуйте корисні матеріали на https://novihromady.decide.in.ua. Перший порадник із типовими шаблонами документів про створення органу управління освітою доступний за посиланням: bit.ly/3lEhxvz.