Важливо! До уваги учасників освітнього процесу!

Дата: 16.12.2020 15:09

В умовах продовження збройної агресії проти України, наявності терористичних загроз, виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин питання захисту безпеки, життя та здоров’я учасників освітнього процесу є одним з пріоритетних завдань.

З огладу на зазначене рекомендуємо працівникам навчальних закладів посилити контроль за безпекою дітей, а саме: унеможливити внесення до будівель, приміщень і на територію закладів освіти вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю і життю дітей та працівників освіти, забезпечити контроль за функціонуванням пропускної системи та перебуванням у приміщеннях закладів освіти та на їхній території сторонніх осіб, не причетних до організації освітнього процесу, ознайомити учнів з правилами поводження  у разі виявлення підозрілих осіб та вибухонебезпечних предметів, у тому числі замаскованих під них речей і предметів (авторучок, іграшок, мобільних телефонів, пакетів тощо).

У разі вивлення невідомих предметів, речовин та підозрілих осіб на території чи в приміщенні закладу освіти негайно та невідкладно звертатися до органів Національної поліції та Служби безпеки України.