Вітання голови адміністрації Сергія Бакуменка

Дата: 18.12.2020 20:15

19 грудня , всі християни відзначають одне з найрадісніших та найочікуваніших свят – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу благодатну землю перед новорічно-різдвяними святами.  Цей день для кожного з нас є особливим, адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

Святий Миколай – один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані милосердя, співчуття, справедливість та щедрість. Його здавна вважають покровителем дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

У цей час, всі з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра.

Сердечно бажаємо  всім здоров’я і благополуччя, достатку, щасливої долі і Божої Благодаті та сімейного добробуту. Хай Святий Миколай оберігає Вас з дитинства і протягом усього життя, дарує щастя, радість і віру в чудеса.  І хай ласка святого Заступника прийде в кожну домівку здійсненням найзаповітніших мрій, добром, здоров’ям і солодкими гостинцями!

З повагою,
голова Брусилівської адміністрації                  Сергій БАКУМЕНКО