Онлайн-нарада з питань передачі територіальним громадам об’єктів спільної власності територіальних громад району

Дата: 23.12.2020 16:36

23 грудня 2020 року відбулась онлайн –нарада Житомирської облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Градівського з головами райдержадміністрацій та головами об’єднаних територіальних громад.

Участь в онлайн-нараді взяли: голова райдержадміністрації Сергій Бакуменко, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ариштович.

На порядку денному стояло одне питання: Про передачу територіальним громадам об’єктів спільної власності територіальних громад району, бюджетних установ, які знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад.

Що стосується об’єктів Брусилівського району, то станом на 20 жовтня 2020 року всі заклади освіти та культури, які були  у комунальній власності Брусилівської районної ради передані у комунальну власність Брусилівської селищної ради.