Про роботу із зверненнями громадян за 9 місяців 2020 року

Дата: 10.10.2020 11:22

Протягом 9 місяців 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 218 звернень громадян, що на 53 звернення менше в порівнянні з відповідним періодом 2019 року, 10 звернень громадян направлено за належністю.

З них - 154 звернення поступило поштою, 35 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 7 звернень розглянуто під час виїзних прийомів та 8 звернень надійшло на «гарячу телефонну лінію» райдержадміністрації.

За звітний період надійшло 18 звернень від учасників бойових дій, 15 - від осіб з інвалідністю, 4 – від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 13 - через центральні органи влади, 51 – через «Урядову гарячу лінію» та 13 колективних звернень.

Враховуючи колективні звернення, всього до адміністрації звернулося 348 громадян.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту населення – 100 (46,9%).

На другому місці питання комунального господарства – 25 (11,7 %)

На третьому місці за кількістю звернень аграрної політики і земельних відносин – 21 (9,8%).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 218  звернень. З них – 52 (23,8%) вирішено позитивно, по  123 (56,4%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

На контролі залишилося  7 звернень громадян.

До структурних підрозділів райдержадміністрації надійшло 1203 звернення громадян. Найбільше звернень надійшло до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 1155.

На адресу Брусилівської районної, Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад надійшло і було опрацьовано 715 звернень, що на 81 звернення менше ніж у 2019 році.

Найбільше звернень громадян розглянуто виконкомом Ставищенської сільської ради – 346.

Найчастіше у своїх зверненнях до виконкомів Брусилівської селищної, Ставищенської сільської та районної рад громадяни зверталися по питаннях соціального захисту – 201 (28,1%), аграрної політики та земельних відносин – 196 (27,4%), комунального господарства – 59 (8,2%).

Робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад систематично аналізується, щоквартально підсумовується та не менше ніж двічі на рік розглядається на колегії райдержадміністрації.

Так, на колегії райдержадміністрації 27 серпня 2020 року розглядалось питання про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2020 року та забезпечення виконання в області вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян.  На виконання рішення колегії прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 10.09.2020 № 137.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2020 № 29  затверджено графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад та структурних підрозділах райдержадміністрації на 2020 рік. Перевірки відбулись у відділі фінансів райдержадміністрації, відділі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, відділі освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації , архівному секторі райдержадміністрації, управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації.