Г Р А Ф І К участі керівництва департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації у прямій телефонній лінії («гаряча лінія») на СІЧЕНЬ 2021 року

Дата: 04.01.2021 11:28

26 січня – Дяченко Анатолій Петрович, заступник начальника управління соціального захисту населення – начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-61.

28 січня Алексієнко Лариса Іванівна, начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-83.

«Гаряча лінія» проводиться – з 10.00 до 11.30 год.