Увага! Мінрегіон затвердив Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад

Дата: 18.01.2021 08:19

У зв’язку із докорінною зміною адміністративно-територіального устрою України, Мінрегіон затвердив Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад. Відповідне повноваження закріплене в Положенні про Міністерство розвитку громад та територій України.

Кодифікатор складається з кодів та назв об’єктів Кодифікатора – адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, що розподілені на п’ять рівнів.

Для позначення категорій об’єктів Кодифікатора використовуються такі скорочення:

О – Автономна Республіка Крим, області;

К – міста, що мають спеціальний статус;

Р – райони в областях та Автономній Республіці Крим;

Н – території територіальних громад (назви територіальних громад) в областях, територіальні громади Автономної Республіки Крим;

М – міста;

Т – селища міського типу;

С – села;

Х – селища;

В – райони в містах.

ЗАВАНТАЖИТИ:

Кодифікатор адмінтеродиниць та територій територіальних громад

Додаток до Кодифікатора

Порівняльна таблиця