НКРЕКП на своєму засіданні встановив граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубометр

Дата: 19.01.2021 14:58

Регулятор підтримав спільне рішення, напрацьоване Урядом, народними депутатами та профільним комітетом Верховної Ради. Таким чином максимальне зниження тарифу на розподіл становитиме до 30%.

Встановлення граничного тарифу на рівні 1,79 грн не означає, що він буде однаковий для всіх. НКРЕКП визначило найвищу межу тарифу, проте для десятків компаній ця сума буде нижчою.

Найближчим часом у Парламент також буде подана ініціатива, яка має зменшити розрив у тарифах між різними газорозподільчими компаніями та встановлюватиме справедливий тариф на розподіл газу для всіх людей.

Нагадаємо, Президент привітав ухвалення урядом постанови щодо зменшення тарифів на газ для населення.