#Децентралізація: представники Житомирської області долучилися до відеоконференції щодо реорганізації органів місцевого самоврядування

Дата: 22.01.2021 10:37

Сьогодні, 21 січня, заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський взяв участь у проведенні консультації у форматі відеоконференції з надання методичної та практичної допомоги з питань реорганізації органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно-територіального устрою країни для керівників і фахівців новостворених районних, міських, селищних, сільських рад Вінниччини.

Організатор заходу – Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Володимир Бражевський надав роз’яснення учасникам відеоконференції щодо:

шляхів прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

прийняття присяги особами, які вперше обрані на посади;

граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;

присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування у разі переходу з державної служби тощо.

У заході взяли участь 84 особи.

Нагадаємо, що 14 січня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками райдержадміністрацій та територіальних громад Житомирської області. Також Віталій Бунечко зазначив, що  Житомирська область завершила процес передачі об?єктів спільної власності районів до комунальної власності територіальних громад.