Всі 24 амбулаторії будуть добудовані, – Віталій Бунечко на “Cоюз-ТВ”

Дата: 28.01.2021 15:06

27 січня в програмі «У центрі подій» на телеканалі “Cоюз-ТВ” говорили про будівництво у Житомирській області сільських амбулаторій у рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво». Участь у програмі взяв голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Він наголосив, що роботи по будівництву амбулаторій ведуться досить активно. Та навіть складний процес переукладання договорів з підрядниками, які повинні їх здійснювати, вже вирішено.

Крім того, голова ОДА зазначив, що у ході реформи децентралізації громади отримують більш широкі повноваження, ресурси та відповідальність.

Нагадаємо про головні цифри та факти програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

FacebookTwitterShare