Віталій Бунечко на телеканалі “Cоюз-TВ” про державну компенсацію користувачам електроопалювального обладнання. ВІДЕО

Дата: 02.02.2021 11:18

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Cоюз-TВ” про новоухвалений Закон “Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію”.

Зокрема Віталій Бунечко розповів про кількість виділених коштів на компенсацію користувачам електроопалювального обладнання у Житомирській області, механізми державного регулювання цього процесу та про порядок виплат компенсації.

Детальніше дивіться у відеосюжеті телеканалу “Cоюз-TВ” нижче.