У лютому розпочнеться щеплення українців безпечною вакциною проти COVID-19, — Денис Шмигаль

Дата: 03.02.2021 15:37

Вже в найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії Pfizer/BioNTech. Це 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX, які будуть використані насамперед для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Вакцини від Pfizer/BioNTech — це лише старт, і вже у лютому-на початку березня ми очікуємо значно більші поставки.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Також він зазначив, що до України буде завезена лише перевірена та безпечна вакцина, яка пройшла всі необхідні клінічні випробування та затверджена в інших розвинених країнах. Запевняю, що всім, хто захоче зробити безкоштовну та безпечну вакцину, буде надана ця можливість відповідно до Національного плану вакцинування.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський підписав закон щодо можливості прискореної державної реєстрації вакцин для специфічної профілактики COVID-19 та наголосив, що вакцинація в Україні буде безкоштовною. Також у МОЗ зазначили, що перша партія вакцин від COVID-19 в Україну прибуде в середині лютого.