Новини ОДА

15 Жовтня, 2020 р., 10:48
13 жовтня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій щодо виконання програми Президента «Велике будівництво».
09 Жовтня, 2020 р., 11:13
У присутності Президента України Володимира Зеленського, який перебував у Великій Британії з офіційним візитом, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним секретарем Її Британської Величності, що діє через Департамент з гарантування експортних кредитів, який функціонує під назвою UK Export Finance, та Кабінетом Міністрів України, представленим міністром фінансів України.
02 Жовтня, 2020 р., 09:54
Голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський ознайомився з просуванням робіт з реконструкції приймально-діагностичного відділення КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради під відділення екстреної медичної допомоги.
29 Вересня, 2020 р., 10:06
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється ремонт/реконструкція 11 шкіл. Так, до об’єктів освіти включено і Новоборівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ліцей. Заклад освіти розміщується у двох будівлях: початкова школа у 2-поверховій будівлі, яка збудована у 1956 році, старша школа – у 3-поверховій будівлі, яка збудована у 1991 році.
28 Вересня, 2020 р., 08:39
Після місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня 2020 року, територіальним громадам передадуть у власність всі землі сільськогосподарського призначення, які сьогодні перебувають у державній власності. Це понад 2 млн га земель.