Новини ОДА

26 Січня, 2021 р., 08:18
У 2020 році Програма Президента «Велике будівництво», яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, в частині 100 шкіл/100 дитячих садочків/100 спортивних об’єктів повністю виконана і по деяким напрямами навіть перевиконана.
25 Січня, 2021 р., 13:31
Була проведена широка дискусія з Асоціацією міст України, під час якої домовилися, що на місцях не підвищуватимуть тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні. Має бути підготовлений меморандум, у якому ці та інші домовленості будуть закріплені. Зокрема про те, що ТКЕ зможуть укласти з «Нафтогазом» річні контракти за вигідною ціною, а також, що буде проведена спільна робота над реструктуризацією заборгованості перед «Нафтогазом», яка утворилася через так звану «різницю в тарифах».
21 Січня, 2021 р., 16:08
Сьогодні, 21 січня, голова Житомирської облдержадміністрації взяв участь у прямому ефірі телеканалу “СК1”.
21 Січня, 2021 р., 14:51
Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.
21 Січня, 2021 р., 14:50
Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 20 січня відбулася нарада з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання.
20 Січня, 2021 р., 13:10
Значне збільшення тарифів на газ у січні 2021 року продемонструвало, що створений в Україні у серпні минулого року ринок газу, потребує додаткової уваги з боку держави. Зокрема це стосується обґрунтованості ціноутворення вартості газу для населення. Зараз держава вживає відповідних заходів, щоб зберегти умови для прозорої конкуренції та запобігти зловживанням та спекуляції цим питанням.
19 Січня, 2021 р., 15:51
Питання тарифів та державної підтримки незахищених верств населення взимку стає нині особливо актуальним. Сьогодні держава надає громадянам декілька можливостей, аби зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Це – субсидії та пільги.
18 Січня, 2021 р., 08:16
Програма Президента «Велике будівництво» продовжується. В 2021 році, окрім соціальної інфраструктури, вона включатиме й проекти економічного розвитку регіонів, на які буде спрямовано не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку. До того ж базуючись на досвіді минулого року, Мінрегіон цьогоріч буде вимогливішим до відбору проектів, а також важливо, що всі об’єкти «Великого будівництва – 2021» повинні відповідати сучасним вимогам інклюзивності.
15 Січня, 2021 р., 08:18
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським національної програми «Велике будівництво» на Житомирщині побудовано та відремонтовано ряд соціально важливих об’єктів. Серед них – спортивний комплекс «Динамо» у місті Радомишль.