Новини ОДА

07 Серпня, 2020 р., 09:25
Про стан реалізації проєктів у рамках ініціативи Президента України «Національна програма «Велике будівництво» говорили під час селекторної наради під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова.
16 Липня, 2020 р., 15:24
Рух мостом у Новоград-Волинському районі буде закрито з 20 липня 2020 на ремонт. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
06 Травня, 2020 р., 09:28
На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко  5 травня, під час зустрічі з підприємцями. З представниками малого бізнесу також спілкувався перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко та голова Житомирської міської об’єднаної територіальної громади Сергій Сухомлин.
30 Квітня, 2020 р., 14:53
На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
22 Квітня, 2020 р., 15:42
Для допомоги постраждалим від пожеж в Овруцькому районі Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відкрила рахунок для збору коштів.
17 Березня, 2020 р., 17:02
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції з 17 березня в Житомирській області запроваджено режим надзвичайної ситуації.
11 Березня, 2020 р., 10:54
Про алгоритм запровадження протиепідемічних заходів в країні говорили під час селекторної наради з питання протидії поширенню коронавірусу в Україні під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.