Децентралізація влади

Загальна інформація про реформу децентралізації в Україні

Моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування

Запитання - відповіді

25 Січня, 2021 р., 13:18
Триває передача об’єктів спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальних громад. За даними моніторингу Мінрегіону, станом на 22 січня 2021 року, загалом 88% об’єктів громади вже готові взяти на свій баланс (надали згоду).
18 Січня, 2021 р., 08:19
У зв’язку із докорінною зміною адміністративно-територіального устрою України, Мінрегіон затвердив Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад. Відповідне повноваження закріплене в Положенні про Міністерство розвитку громад та територій України.
04 Січня, 2021 р., 16:33
Експертки Офісу підтримки реформи з децентралізації при Мінрегіоні Віра Козіна та Ірина Бакунчик підготували відповіді на запитання щодо передачі об’єктів цивільних прав зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність територіальної громади, територія якої затверджена Кабінетом Міністрів України.