Децентралізація влади

Загальна інформація про реформу децентралізації в Україні

Моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування

Запитання - відповіді

06 Жовтня, 2020 р., 13:26
Сьогодні, 06 жовтня, робоча група з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні, створена Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, розглядатиме нову редакцію закону «Про місцеві державні адміністрації».
01 Жовтня, 2020 р., 10:51
Чи зможе держава забезпечити безперервність реалізації своїх повноважень та завдань після місцевих виборів? Чи вчасно будуть створені районні державні адміністрації на основі нового адміністративно-територіального устрою України? Як розмежувати майно територіальних громад та майно, яке в управлінні районних рад? Відповіді на ці ключові питання – в законопроєкті № 3651 і в часових рамках прийняття його парламентом.
28 Вересня, 2020 р., 16:18
Після місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня 2020 року, територіальним громадам передадуть у власність всі землі сільськогосподарського призначення, які сьогодні перебувають у державній власності. Це понад 2 млн га земель.
23 Вересня, 2020 р., 16:17
Житомирська область впевнено тримає лідерство у впровадженні реформи децентралізації, яка щороку демонструє якісні зміни.
22 Вересня, 2020 р., 16:14
23 вересня об 11:00 Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) організовує вебінар “Організація опитувань щодо якості послуг в об’єднаних територіальних громадах”.
15 Вересня, 2020 р., 16:23
Влітку цього року рішеннями Уряду та Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, як і планувалося, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі. Але щоб реорганізувати органи місцевого самоврядування в нових громадах і райдержадміністрації в нових районах, Верховна Рада має прийняти законопроєкт №3651, який врегулює питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань.
10 Вересня, 2020 р., 16:24
Чим небезпечна спрощена процедура зміни виборчої адреси? Які виклики та проблеми виникли під час формування територіальних виборчих комісій? Та що необхідно знати напередодні виборчого процесу?
10 Вересня, 2020 р., 16:20
Про це зазначає управління з питань адміністративно-територіального устрою та організаційної роботи апарату Житомирської ОДА (Управління).
29 Травня, 2020 р., 15:44
Децентралізація фактично виходить на фінішну пряму: уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, у якій комфортно жити, заявив Президент України Володимир Зеленський.