05 Жовтня, 2020 р., 15:42
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 24.09.2020 № 143 "Про розроблення детального плану території"
05 Жовтня, 2020 р., 15:10
Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що проводиться прийом заяв на оздоровлення та відпочинок   дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до  "МДЦ Артек" та "УДЦ "Молода гвардія"  .
17 Вересня, 2020 р., 11:28
Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА доводить до відома осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення автомобілем  що  відповідно до пункту 11 Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 року № 999 (зі змінами)  структурні підрозділи з питань соціального захисту населення організовують для осіб з інвалідністю ( окрім осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва) навчання водінню автомобіля.
10 Вересня, 2020 р., 10:44
Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що  проводиться прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до  "МДЦ Артек" та "УДЦ "Молода гвардія" .
05 Серпня, 2020 р., 16:32
Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації отримано лист Міністерства молоді та спорту України від 03.08.2020 року № 2527/3.2 «Про програму Ради Європи «Молодь за демократію в Україні», у якому зазначалося, що вищезазначене Міністерство спільно з Радою Європи розпочинає реалізацію програми протягом 2020-2021 років в Україні.
30 Липня, 2020 р., 08:55
Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації інформує про те, що відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 20.09.2005р. № 936 (зі змінами ) „Про затвердження використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов`язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” підприємства, установи, організації реєструються уповноваженим органом, для чого не пізніше ніж за два місяці до початку кожного бюджетного року (до 01 листопада)  подаються в управління праці та соціального захисту населення  такі  форми документів:  паспорт даних підприємства (форма № 2), графік відпусток на наступний рік, списки потерпілих громадян, які працюють на підприємстві, установі, організації, звіт „7ВК” (форма № 1).
24 Липня, 2020 р., 09:17
Верховна Рада України 15 липня 2020 року призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року.
21 Липня, 2020 р., 15:20
Управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської райдержадміністрації  просить Вас  інформувати управління про придбання   житлових будинків (квартир)   та   транспортних засобів   автомобілі, автобуси, маршрутні таксі, причіпи, напівпричіпи, трактори, самохідні машини, комбайни і т.д./, в тому числі автотранспортні засоби, завезені з країн Північної та Південної Америки,  Європи та Євросоюзу  в   незалежності від вартості придбаного майна.
17 Липня, 2020 р., 10:27
У Держкомтелерадіо триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.