08 Грудня, 2020 р., 15:20
Новорічно-різдвяні свята вже близько, тому ТОВ "Житомиргаз Збут" радий оголосити про початок акції, учасники якої можуть отримати подарунки до свят. Читайте умови акції та обов’язково беріть участь, аби зробити цю зиму ще трохи теплішою та затишнішою.
04 Грудня, 2020 р., 15:29
Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОП. Опублікована постанова КМУ №1171 від 25.11.2020р.. Пунктом 2 даної постанови передбачено виплати на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів. Також, отримати таку допомогу на дітей можуть особи, які звернуться із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.
03 Грудня, 2020 р., 16:45
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1049 від 12.10.2011 «Про затвердження Порядку проведення Програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації оголошено обласні конкурси для інститутів громадянського суспільств, яким у 2021 році надаватиметься підтримка за рахунок бюджетних коштів, для проведення заходів щодо реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.
24 Листопада, 2020 р., 09:53
Наразі в Україні спостерігається досить низький рівень оплати за житлово-комунальні послуги з боку населення. Пандемія коронавірусу змінила життя кожного, проте карантин – це не привід уникати розрахунку за спожиті послуги. Накопичені борги самі по собі не зникнуть і споживачам все одно доведеться сплатити свої рахунки. На боржників чекатимуть досить неприємні наслідки їх безвідповідальних дій, адже судова тяганина може суттєво збільшити їх фінансові витрати.
18 Листопада, 2020 р., 13:52
Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2020  № 591 затверджено нову форму звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення, яка подаватиметься роботодавцями з 01 січня 2021 року за звітний 2020 рік.
18 Листопада, 2020 р., 09:34
Держенергонагляд повідомляє, що повітряні лінії електропередачі та енергооб’єкти (трансформаторні підстанції, розподільчі пункти і пристрої) знаходяться під високою напругою. Слід пам’ятати, що електроенергія не тільки приносить користь людям, але й становить загрозу життю і здоров’ю. Щоб уберегти себе від нещасних випадків, слід дотримуватися правил електробезпеки.
18 Листопада, 2020 р., 09:22
З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотоографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.