ПОЛІЦІЯ інформує

26 Червня, 2020 р., 13:37
Брусилівське відділення поліції запрошує на службу на заміщення вакантної посади помічник чергового Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області.
19 Травня, 2020 р., 11:59
Зверніть увагу, що найчастіше в аварійні ситуації потрапляють люди, які не мають відповідних навичок безпечно керувати велосипедом, відтак не переоцінюйте свої вміння та можливості. За потреби – пройдіть відповідне навчання, детально вивчіть особливості дороги, якою маєте намір прямувати.
18 Травня, 2020 р., 14:36
Нагадуємо водіям – керування транспортними засобами напідпитку неприпустимо. Алкоголь і водіння - не сумісні.
18 Травня, 2020 р., 14:33
Брусилівське відділення поліції повідомляє, що на території області триває операція «Мопед», яка спрямована на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, профілактику аварійності та зниження тяжкості їх наслідків, документування фактів порушення  правил ПДР водіями.
08 Травня, 2020 р., 16:42
Закликаємо водіїв та пішоходів: ваша безпека залежить від дотримання Правил дорожнього руху
07 Травня, 2020 р., 16:22
Закликаємо водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи у дорогу.
02 Квітня, 2020 р., 12:56
- Уникайте покупок та продажів на інтернет-ресурсах, що не надають вам гарантій отримання товару або коштів за нього.