Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому насильству.

Куди звертатися за допомогою у разі вчинення домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі

• Національна поліція  - 102
  • Національна «гаряча лінія»   протидії насильству в сім’ї 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) (цілодобово, анонімно, безкоштовно, конфіденційно)
  • Національна дитяча «гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116 111(з мобільного)
          (анонімно, безкоштовно,конфіденційно, з 12:00 до 16:00)

• ГАРЯЧА ЛІНІЯ для осіб, які постраждали від домашнього насильства

• Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації

47-47-57 (пн.-чт. з 09:00 до 18:00, пт. – з 09:00 до 17:00)

•   "Телефон Довіри"

15-50 або 0687185982 Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   (9.00 -18.00 – щоденно, крім вихідних)

​​​​​​​

• Також за допомогою можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних  адміністрацій

3-10-74 (пн.-пт. з 08:00 до 17:00)

• Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У ситуації домашнього насильства головне – не мовчати!

27 Листопада, 2020 р., 15:11
27 листопада 2020 року  проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.
26 Листопада, 2020 р., 11:02
З нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада 2020 року відбулась онлайн прес-конференція за участю суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, головною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання домашнього насильства та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань, активізації партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ чи організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
25 Листопада, 2020 р., 15:22
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Основними завданнями акції є:
18 Листопада, 2020 р., 14:06
Стаття 4. Основні напрями державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
18 Листопада, 2020 р., 09:13
З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема  в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які  опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв`язків між мамою та дитиною- організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра» в м.Чернівці.
09 Жовтня, 2020 р., 08:55
Торгівля людьми, як злочин, має три складові: дії, засоби та мету, при цьому:
09 Жовтня, 2020 р., 08:53
Торгівля людьми визнана серйозним злочином на міжнародному рівні. Жертвами цього злочину стають як жінки та чоловіки, так і діти, які потерпають від різноманітних форм експлуатації.
11 Вересня, 2020 р., 08:48
Домашнє насильство не можна замовчувати, бо це калічить, руйнує життя та вбиває. Ми знаємо, що говорити про це в повний голос важко і дуже боляче. Але ми почуємо навіть тих, хто говоритиме пошепки. В Україні презентували новий освітній серіал "Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству" - безкоштовний курс, який підкаже: куди звернутись потерпілим, як це зробити правильно та як зарадити, якщо ви стали випадковим свідком домашнього насильства.
11 Вересня, 2020 р., 08:44
Якою є роль освіти у запобіганні гендерно-обумовленому насильству у ситуації збройного конфлікту в Україні?
18 Серпня, 2020 р., 18:01
Гендерна «унормована» система в українському суспільстві функціонує через ряд стереотипів- стандартних моделей поведінки, які напрацьовані у суспільстві і базуються на відповідальному тлумаченні понять «чоловіче» і «жіноче». Гендерні стереотипи справляють великий вплив на процес соціалізації жінок і чоловіків.