Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому насильству.

Куди звертатися за допомогою у разі вчинення домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі

• Національна поліція  - 102
  • Національна «гаряча лінія»   протидії насильству в сім’ї 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) (цілодобово, анонімно, безкоштовно, конфіденційно)
  • Національна дитяча «гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116 111(з мобільного)
          (анонімно, безкоштовно,конфіденційно, з 12:00 до 16:00)

• ГАРЯЧА ЛІНІЯ для осіб, які постраждали від домашнього насильства

• Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації

47-47-57 (пн.-чт. з 09:00 до 18:00, пт. – з 09:00 до 17:00)

•   "Телефон Довіри"

15-50 або 0687185982 Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   (9.00 -18.00 – щоденно, крім вихідних)

​​​​​​​

• Також за допомогою можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних  адміністрацій

3-10-74 (пн.-пт. з 08:00 до 17:00)

• Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У ситуації домашнього насильства головне – не мовчати!

06 Липня, 2020 р., 09:11
Насильство широко застосовується людьми як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати.
21 Лютого, 2020 р., 16:58
   Нормально, якщо всі домашні справи на жінці, а чоловік дивиться телевізор? Чи правильно, якщо чоловік роблять все разом і порівну: чоловік разом з дружиною готує їжу, миє підлоги і пере білизну? А може бути, всі домашні справи повинні бути на чоловіка, а дружина в цей час займається собою, як в сучасному Китаї? Єдиного правильного для всіх відповіді немає. Відповіді на це питання багато в чому залежить від того, як ви виховані, яке у вас оточення, і які у вас в родині відносини. Наприклад, є сім'я і МИ є родина Я+Я, і в цих різних сім'ях питання про розподіл домашніх справ і обов'язків вирішується по-своєму. У сім'ї МИ більше обов'язків у того, хто більше може і вміє: він радий це робити. У сім'ї Я+Я великі сімейні навантаження у того, хто у відносинах більше зацікавлений, хто більш залежний і кого іншого може більшою мірою навантажити...
19 Лютого, 2020 р., 10:08
Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.